УШПС об’єднує лідерів з різних сфер:
Політика
Державна служба
Бізнес
Громадський сектор
Правнича спільнота
Журналістика
Наука
Творчі професії
У дихотомії цінностей між безпекою і свободою, в котрій ми живемо зараз, Школа завжди тяжіє до другої. УШПС ніколи не дозволяє собі не називати речі своїми іменами, підміняти їх, і має сміливість говорити, що безпека можлива тільки там, де неможливо обмежити свободу – особистості, дій людини, мислення, віросповідань та іншого. Вдячний за транслювання таких ідей і думок для Спільноти. Солідарність – те, що дає нам Школа, і те, що нас врятує.
#Охорона здоров’я
Олег Петренко
Випуск 2006. Перший голова НСЗУ (2018-2019)
УШПС була моєю першою програмою, де на рівних спілкувались успішні представники різних секторів, мережувались і підсилювали свою спроможність через партнерства. Мені і зараз імпонує, що 13 років після завершення програми, я досі відчуваю спорідненість з моїми одногрупниками. Школа вже стала вагомим репутаційним брендом, вплив та змістовність якого складно переоцінити.
#Громадський сектор
Ольга Айвазовська
Випуск 2009. Голова правління та координаторка політичних програм Громадянської мережі ОПОРА
Велике бачиться здалеку. І оскільки я мав щастя потрапити в найперший рік Школи – з того часу мав нагоду її рекомендувати тим, хто хотів чогось досягнути в житті. І питання не тільки у знаннях – відповідь у дуже якісній атмосфері серед відібраних для навчання, у сміливості дискусій і відвертих точок зору, у прямоті і чіткості викладачів.
#Бізнес
Олександр Богуцький
Випуск 2006. CEO StarLightMedia
Я щаслива бути частиною УШПС. Це потужна спільнота, у колі якої завжди можна вільно і плідно дискутувати на важливі теми, знаходити однодумців для громадської діяльності, а головне – розділяти свій професійний та життєвий шлях з людьми, близькими по духу.
#Творчі професії
Ярослава Гресь
Випуск 2019. Співзасновниця Gres Todorchuk PR
Тепер на зміну ієрархіям, ізольованим організаціям і галузевому поділу сфер діяльності приходять мережі та проєкти на перетині різних сфер. Такі підходи дозволяють краще відповідати на виклики, пов’язані з невизначеністю, змінюваністю і комплексністю світу навколо нас. З цієї точки зору УШПС є унікальним середовищем взаємодії людей, що досягли питомих успіхів у різних сферах, однак поза УШПС могли ніколи не зустрітись.
#Правнича спільнота
Андрій Вишневський
Випуск 2017. Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції
Для мене УШПС – це не лише цінності, а й поєднання лідерів та можливість взаємодіяти з ними. Школа вчить бути не "Я", а "Ми". Кооперація з великою кількістю лідерів, що у свої сферах вже досягли великої літери "Я", в період навчання і постнавчальний етап дарує усвідомлення цінності "Ми".
#Політика
Світлана Панаіотіді
Випуск 2018. Заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2019-2021)
УШПС – це середовище, в якому живуть (саме живуть, а не просто собі є) погляди, думки і дискусії. Але головна її цінність, звісно, – люди: і лектори, і "студенти", кожен з яких пропонує ще один кут зору, ще одну глибину на проблеми сучасної України. У час інформаційного передозу, коли ми змушені жити поверхневим споживанням дедалі більшої кількості інформації, ці декілька сесій глибини є справді безцінними.
#Журналістика
Данило Мокрик
Випуск 2021. Журналіст-розслідувач проєкту Bihus.Info, автор ютуб-блогу "MokRec"
Успіх людей, котрі бачать себе на державній службі, в громадському секторі чи в бізнесі, залежить не лише від професійних знань, а й від вміння обирати середовище людей, якому довіряєш. УШПС для мене, в першу чергу, про довіру до людей, про спільні цінності та небайдужість до суспільних процесів. Адже Школа об’єднує людей, які мають спільну світоглядну та ціннісну парадигму, несуть в собі енергію лідерства та творять зміни кожен у своїй сфері.
#Політика
Юлія Ковалів
Випуск 2019. Надзвичайний та Повноважний посол України в Канаді
УШПС – це коли люди, які бояться собі сказати, але прекрасно розуміють, що від них залежить вся країна, збираються, щоб бути в активному стані – стані пошуку, самовдосконалення, "заточення сокир". Для випускників Школи Україна – це місце, де вони будуть жити. І вони хочуть впливати на добробут своєї країни.
#Громадський сектор
Павло Ковтонюк
Випуск 2021. Співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC)
УШПС – місце мого особистісного розвитку. Не кожного дня я маю можливість почути думки професійних людей з різної тематики і сфери діяльності. Завдячуючи Школі, для мене відбулося переосмислення окремих соціальних, економічних, політичних та інших державницьких процесів. А це так важливо, коли ти працюєш для України.
#Державна служба
Ольга Коріняк
Випуск 2021. Заступниця начальника управління Офісу Генерального прокурора
Спільнота УШПС

Школа формує єдину мережу лідерів і лідерок з усієї країни, об’єднаних спільною місією розвитку сталої і демократичної держави Україна.

Члени Спільноти мають можливість відвідувати закриті заходи тільки для Alumni – Щорічні зустрічі випускників, Клуби УШПС, додаткові навчальні програми. Школа підтримує зв’язок усередині Спільноти та створює можливості, аби випускники УШПС могли зустрічатися, комунікувати, співпрацювати і після завершення навчання. На сьогодні УШПС об’єднала у Спільноті

>500
випускників і випускниць
програми
УШПС – це, в першу чергу, довіра до нас, як до інституції, та до людей, які формують Спільноту Школи.

Тож ми вибудовуємо Школу, прискіпливо обираючи як тих, хто хоче долучитися до Спільноти, так і тих, хто хоче підтримати УШПС. За роки ми випрацювали розуміння цих цінностей і принципів, яких непорушно дотримуємося. Ми несемо відповідальність за все, що робимо, і за всі свої помилки, зважуємо на запити та зауваги Спільноти.

Клуб школи
Клуб УШПС – інтелектуальна платформа для проведення закритих зустрічей із непересічними особистостями та обговорення актуальних
суспільно-політичних процесів.
Цей формат зустрічей для Спільноти було започатковано у 2006 році. Першим гостем Клубу УШПС став тодішній Генеральний Секретар Ради Європи Террі Девіс.

З того часу Школа організувала понад 50 заходів Клубу для випускників з вітчизняними та міжнародними експертами, іноземними послами, українськими політиками. Зустрічі Клубу УШПС можуть відвідувати тільки учасники й учасниці Спільноти Школи. Під час усіх заходів Клубу діє Chatham House Rule – принцип анонімності обговорень – для побудови кола довіри між учасниками і спікерами, без згоди яких цитати і деталі дискусій не опублічнюються.

Світлини