Парламентська програма
Програму створили для новообраних парламентарів з громадянського суспільства та журналістики, аби навчити їх європейським практикам роботи парламенту, надати експертну підтримку в роботі із законопроєктами, допомогти їм здійснювати парламентську діяльність більш усвідомлено і виважено, а також забезпечити взаємодію народних депутатів та міжфракційний діалог.
Для нардепів VIII скликання було проведено 3 семінари, в яких взяли участь 25 новообраних народних депутатів від політичних партій та об’єднань “Блок Петра Порошенка”, “Самопоміч”, “Батьківщина”, “Народний фронт”, а також самовисуванці.
"ЄвроОптимісти"
Саме під час навчання у парламентарів виникла ідея створити міжфракційне об’єднання. Так з’явився осередок УШПС у Верховній Раді – МФО “ЄвроОптимісти”.

3 лютого 2015 року міжфракційне об’єднання було зареєстровано у Верховній Раді. До його складу увійшли учасники парламентської програми УШПС, випускники Школи, а також інші депутати. Депутати об’єдналися, аби спільно сприяти перетворенню України на успішну, модерну, демократичну країну.
Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій продовжували працювати з народними депутатами і після завершення навчання, забезпечуючи народних депутатів експертною підтримкою.
Парламентська програма для ІХ скликання ВРУ
Для підвищення політичної культури у ІХ скликанні парламенту Школа продовжила практику навчання новообраних депутатів. Після парламентських виборів 2019 року ми зібрали нову групу, де об’єднали більше 30 депутатів із різних партій, фракцій і груп, які пройшли відбір. Це – представники “Голосу”, “Слуги Народу”, “Батьківщини”, “Європейської Солідарності”, Депутатської групи “За майбутнє” і позафракційні депутати.
Програма освітньо-комунікаційного майданчику передбачала підготовку до виконання депутатських повноважень та світоглядний розвиток новообраних народних депутатів, підтримку комунікації з галузевими експертами та виборцями, налагодження міжфракційного діалогу, розвиток інклюзивного підходу до розроблення політик із залученням організацій громадянського суспільства, формування співпраці на основі цінностей та спільних ідей.
До участі у програмі було відібрано понад 30 депутатів, які:
- були обрані вперше;
- поділяють цінності відкритого суспільства, демократії та верховенства права;
- підтримують європейський вибір України;
- розуміють важливість та готові співпрацювати з громадянським суспільством у своїй парламентський діяльності;
- мають чіткий план та бачення своєї роботи у парламенті.
Упродовж 2019 року відбулося два модулі Парламентської програми: ціннісно-орієнтаційний семінар і семінар з основних державних політик та реформ.