Проекти

  НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕЛЕПРОЕКТ "НОВІ ЛІДЕРИ"

Національний проект “Нові лідери” стартував 12 березня 2018 року і проходив у чотири етапи.  Проект заснований 34 громадськими організаціями та підтриманий групою StarLightMedia. Учасники повинні були представити свої ідеї на розгляд експертів, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Головна мета проекту - підтримка активних людей, просвіта суспільства щодо важливості усвідомленого вибору та дискусія на важливі суспільно-поітичні теми. 

Докладніше

 

 


  ХАБ ПАРТІЙНИХ ІННОВАЦІЙ

Хаб партійних інновацій – унікальна платформа поширення знань про використання сучасних технологій та інновацій для розвитку політичних партій й партійної демократії в Україні. Хаб партійних інновацій є ініціативою International IDEA та Української школи політичних студій, проекту Лабораторії законодавчих ініціатив.


  ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАД

Проект спрямований на розвиток та посилення ефективності місцевих громад через залучення представників громадянського суспільства та авангарду активної молоді, волонтерів до участі у місцевих виборах 2015-го року та підвищення рівню їхньої компетенції.

Докладніше

 

 

 


  НОВА ЯКІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ: ІМПУЛЬС МАЙДАНУ

Проектом «Нова якість українського парламенту: імпульс Майдану» передбачається cтворення постійно діючого освітньо-комунікаційного майданчика для взаємодії між новими народними депутатами України та експертними середовищами з метою підвищення якості політичної обізнаності та навичок, необхідних для ухвалення виважених політико-державних рішень у парламенті. 

Докладніше

 

 


TOWN HALL MEETINGS

У 2014 році в світлі подій в Україні Директорат політичного планування Ради Європи відкрив програму Immediate Measures Package для України як відповідь на термінові виклики українського суспільно-політичного простору. В рамках цього пакету УШПС розпочинає проект з проведення так званих Town Hall Meetings. Метою проекту є створення деліберативної платформи на базі Української школи політичних студій для громадянського суспільства в різних регіонах України з питань конституційної реформи та запобігання конфліктів.


ВИДАННЯ КНИГИ МАРТИ СТУДЕННА-СКРУКВОЇ «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС»

Актуальність проекту зумовлена сучасною складною соціально-політичною ситуацією в Донбасі. Реалізація проекту допоможе знайти нові шляхи розуміння культурних, історичних і соціально-політичних особливостей цього регіону, що має сприяти розв’язанню сучасного конфлікту. Реалізація проекту допоможе знайти нові шляхи розуміння культурних, історичних і соціально-політичних особливостей цього регіону, що має сприяти розв’язанню сучасного конфлікту.


ДОСЛІДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА З ОРГАНАМИ ВЛАДИ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ, РЕГІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ

Проект передбачає підготовку аналітичних матеріалів, які окреслюють основні форми участі представників громадськості у виробленні політичних рішень як на загальнонаціональному, так і на місцевому рівнях, а також проблеми, з якими вони можуть зіткнутися під час реалізації своїх прав.


ПІВДЕННО-СХІДНА ПРОГРАМА УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ

У 2014 році в світлі подій в Україні Директорат політичного планування Ради Європи відкрив програму Immediate Measures Package для України як відповідь на термінові виклики українського суспільно-політичного простору. В рамках цього пакету УШПС виступила з новою ініціативою - Південно-Східна програма УШПС. Збираючи учасників зі східних та південних регіонів України для цього спеціального паралельного курсу, проект спрямований на відновлення довіри та взаєморозуміння...


ШКОЛА СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА

Метою проведення школи є підвищення рівня знань про особливості політики Східного партнерства, її цілей та завдань, громадського виміру Східного партнерства та особливостей комунікації з владними інституціями Європейського Союзу. Окрема увага буде приділена також питанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Школу організовано за підтримки Європейської комісії та сприяння Міжнародного фонду “Відродження”.


ТРЕНІНГ РАДИ ЄВРОПИ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ З МЕТОДІВ ЗВІТНОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙ З МЕДІА ПІД ЧАС ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

Проект здійснено Українською школою політичних студій у партнерстві з Комітетом виборців України та Громадянською мережею «ОПОРА» за підтримки Директорату з питань демократичного врядування Ради Європи. Мета проекту - внести вклад в забезпечення непідкупності, прозорості і якості виборчого процесу в Україні...


УЧАСТЬ ГРОМАДЯН У ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ ТА УХВАЛЕННЯ ВЛАДНИХ РІШЕНЬ: ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ

Проект здійснений за підтримки Директорату демократичного врядування Ради Європи. Проект передбачав проведення семінару, написання аналітичного звіту та зустріч представників Національних платформ Східного Партнерства та представників Конференції Міжнародних НУО Ради Європи та Директорату демократичного врядування Ради Європи.


УЧАСТЬ ЖІНОК У ДЕРЖАВНОМУ ТА ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ УКРАЇНИ

Проект передбачав написання аналітичного звіту по стану участі жінок у державному та політичному житті України та проведення семінару-обговорення звіту для експертів у відповідних питаннях.

 

Докладніше

 

 


ПРАПОР ЄВРОПИ

За ініціативи випускника УШПС, депутата Сумської міської ради із фракції «Рідне місто» Олександра Хоруженка було ухвалено рішення про використання прапору Європейського союзу під час офіційних заходів та державних свят поряд із Державним прапором України в місті Суми. Рішення було підтримано мером Сум Геннадієм Мінаєвим та майже одноголосно фракцією ВО “Батьківщини” і прийнято 52 голосами із загальної кількості 76 депутатів.

 

 


Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ДІЯЛЬНІСТЬ Проекти