Понеділок, 11 жовтня 2021 08:10

Кримський вечір УШПС

Клуби УШПС повернулися!

May be an image of 2 people, people standing and indoor 

7 жовтня ми провели перший з початку пандемії Клуб УШПС – Кримський вечір для Спільноти. Цього разу нас гостинно приймали в офісі Кримської платформи, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Для нас дуже цінно мати можливість говорити про Крим та підтримувати важливі для України дипломатичні ініціативи.

Тема Криму не може зникати зі світового порядку денного, допоки наша держава не поверне контроль над територією півострова, а прапор України буде майоріти над Ялтою, Бахчисараєм, Севастополем і в кожному куточку Криму. Саме для цього було засновано «Кримську платформу» – перший міжнародний формат діалогу щодо деокупації півострова.

Перший установчий саміт «Кримської платформи» об’єднав понад 40 країн світу у незмінній позиції: Крим – це Україна.

Зараз саме час відрефлексувати результати «Кримської платформи» та напрацювати подальші кроки щодо повернення Криму та відновлення справедливості і захисту прав громадян України на території тимчасово окупованого Кримського півострова.

На заході разом із Постійним Представником Президента України в АР Крим Антон Кориневичі його заступницями Дар’єю Свиридовою та Тамілою Ташевою, яка також є Головою Ради Лабораторії законодавчих ініціатив та учасницею цьогорічної програми УШПС, наша Спільнота обговорила завдання та роботу Платформи, найбільші виклики, які стоять перед новоствореним державним органом та плани на наступні роки.

May be an image of 8 people, people sitting, people standing and indoor

 Як повертати та реінтегрувати Крим? Який найкращий засіб від кремлівської пропаганди? Як допомагати нашим громадянам, які залишилися в Криму, але не підтримують окупаційну «владу» та чому кожному з нас потрібна говорити про Крим? Такими були головні питання основної частини заходу, після якої на гостей чекав вечір знайомства з кримськотатарською культурою за дегустацією вина.

May be an image of bottle

Ми доклали багато зусиль, щоб знайти для цього вечора саме українські кримські вина, виготовлені до тимчасової окупації, аби кожен зміг пригадати смак кримських вечорів та сесій УШПС, які ми проводили в Криму до 2013 року.

Дякуємо Кримській платформі за цей неймовірний вечір та атмосферу Криму, яку наша Спільнота відчула вчора!

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Кримський вечір УШПС