П'ятниця, 27 червня 2014 16:31

Сесія Вишеградського регіону та країн Східного партнерства у Варшаві

Sample image3-27 червня 2014 року у Варшаві відбулась сесія Вишеградської школи політичних студій розширеного формату, куди були запрошені представники країн Східного партнерство.
В роботі програми взяли участь 30 учасників з Вишеградського регіону та країн Східного партнерства.

Україну на сесії представляли відібрані організаційним комітетом випускник УШПС Олександр ХОРУЖЕНКО, директор Центру досліджень регіональної політики та депутат Сумської міської ради, та учасниця цьогорічного набору УШПС Олена ІВАЩЕНКО, кандидат юридичних наук, науковий співробітник Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка. Протягом тижня наші учасники відвідали ряд цікавих лекцій, головними темами яких стали питання функціонування Європейського Союзу: інституційного механізму прийняття рішень та особливостей їх лобіювання, впливу суспільних медіа на політичні процеси та публічної дипломатії на розвиток громадянського суспільства і налагодження співробітництва між державами тощо. В рамках практичних групових занять учасники не тільки поліпшили свої навички у сфері переговорів, риторики та дипломатичної кореспонденції, але й стали справжньою інтернаціональною спільнотою друзів та однодумців.
Сесія пройшла в дружній атмосфері. За словами Олени, головна увага сесії була зосереджена на Україні, адже попри заявлені теми лекцій та семінарів майже на кожному з них обговорювалось українське питання у різних аспектах. Олена також відмічає щире та доброзичливе ставлення організаторів, викладачів та учасників заходу до подій в Україні. Підтримку польських колег відчував також і Олександр: «Нас сприймали європейцями!», - наголошує він. За словами Олександра, особливо святковий настрій супроводжував українських делегатів в день отримання дипломів та закриття сесії, 27 червня, який символічно співпав з такою важливою подією для України, Грузії та Молдови, як підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Сесія Вишеградського регіону та країн Східного партнерства у Варшаві