Середа, 17 липня 2019 13:43

Випускники програм УШПС на дострокових виборах у парламент-2019

Випускники УШПС та інших програм Школи стали кандидатами в народні депутати України на парламентських виборах-2019. 

Цього року у виборчих списках на дострокових парламентських виборах є 85 прізвищ учасників проектів – Української школи політичних студій, Школи лідерів громад та Хабу партійних інновацій. 

Українська школа політичних студій роками вибудовувала мережу лідерів з усієї країни. Тепер прийшов їхній час використати отримані знання для розбудови України. Наші випускники балотуються до Верховної Ради від різних партій, під різними прапорами та з різними лозунгами.  

Ми як інституція вітаємо крок учасників проектів УШПС у політику та взяту на себе відповідальність за долю країни. Сподіваємося, що ви, випускники та випускниці, нестимете у новий парламент цінності та принципи спільноти УШПС. 

Список кандидатів у народні депутати, які пройшли навчання в Українській школі політичних студій:

1. Білозір Лариса (випуск 2017) – Самовисування, 15-й округ

2. Бляшин Микола (випуск 2016) – Самовисування, 152-й округ

3. Бобровська Соломія (випуск 2018) – Голос №9

4. Бова Юрій (випуск 2006) – Сила людей, 162-й округ

5. Булах Дмитро (випуск 2014) – Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі №7

6. Валов Олег (випуск 2007) – Європейська Солідарність №83

7. Веремчук Валерій (випуск 2010) – Громадянська позиція, 116-й округ

8. Веселова Наталія (випуск 2016) – Сила людей, 51-й округ

9. Виговський Микола (випуск 2017) – Голос №64

10. Гриценко Олексій (випуск 2008) – Громадянська позиція, 212-й округ

11. Гришин Ярослав (випуск 2017) – Самовисування, 75-й округ

12. Гуйда Оксана (випуск 2011) – Голос, 150-й округ

13. Дворецька Олександра (випуск 2016) – Голос №29

14. Євтушок Сергій (випуск 2011) – Батьківщина №25

15. Іванченко Олена  (випуск 2011) – Голос №47

16. Кисилевський Дмитро (випуск 2017) - Слуга народу, 24-й округ

17. Коваль Аліна (випуск 2012) – Голос, 187-й округ

18. Козюра Андрій (випуск 2008) – Батьківщина, 20-й округ

19. Крамченков Андрій (випуск 2014) - Українська стратегія Гройсмана №37

20. Лефтер Юлія (випуск 2017) – Самопоміч №48

21. Лях Вадим (випуск 2008) - Опозиційний блок, 47-й округ

22. Мазан Андрій (випуск 2019) - Громадянська позиція №39

23. Маріковський Олександр (випуск 2014) - Слуга народу №88

24. Матвійчук Юліан (випуск 2016) – Свобода, 144-й округ

25. Мезенцева Марія (випуск 2018) - Слуга народу, 168-й округ

26. Наталуха Дмитро (випуск 2018) - Слуга народу №14

27. Палійчук Юлія (випуск 2018) - Слуга народу №146

28. Пастух Тарас (випуск 2010) – Самопоміч, 163-й округ

29. Пташник Вікторія (випуск 2013) – Голос, 223-й округ

30. Романова Анна (випуск 2013) - Самопоміч №21

31. Рябчин Олексій (випуск 2014) - Батьківщина №32

32. Солонтай Олександр (випуск 2009) - Сила людей №1

33. Сорока Катерина (випуск 2016) – Голос №31

34. Сотник Олена (випуск 2012) - Сила і честь №2

35. Станков Владислав (випуск 2010) - Опозиційний блок №129

36. Стефанишина Ольга (випуск 2016) – Голос №10

37. Таранцова Анна (випуск 2015) – Голос №74

38. Терещенко Олена (випуск 2011) – Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі №8

39. Тетяниченко Віталій (випуск 2016) – Самовисування, 102-й округ

40. Туній Ольга (випуск 2009) – Самовисування, 93-й округ

41. Устінова Олександра (випуск 2014) – Голос №5

42. Ханко Анатолій (випуск 2017) – Свобода, 147-й округ

43. Черкашин Максим (випуск 2014) – Голос, 163-й округ

44. Чернєв Єгор (випуск 2014) – Слуга народу №26

45. Шматько Володимир (випуск 2018) – Сила людей, 167-й округ

46. Юрчишин Ярослав (випуск 2015) – Голос №7

47. Ябчанка Олександр (випуск 2018) – Самовисування, 124-й округ

48. Яремчук Валентина (випуск 2017) – Голос №58.

Список кандидатів у народні депутати, які є випускниками Школи лідерів громад:

1. Адамчук Сергій – Самовисування, округ 22

2. Антоненко Прохор – Свобода №182 

3. Бердник Дініс – Самопоміч, округ 183

4. Закапко Олег – Голос №37 

5. Ігнат Олександр – Самопоміч, округ 68

6. Кисіль Віктор – Голос, округ 175

7. Кобзар Наталя – Самовисування, округ 40

8. Константинова Катерина – Самовисування, округ 76

9. Лугова Галина – Соціальна справедливість, округ 183

10. Назаренко Олена – Самопоміч №55 

11. Прасол Михайло– Самовисування, округ 76

12. Савченко Віра – Громадсько-політична платформа Надії Савченко, округ 45

13. Смірнов Володимир – Українська стратегія Гройсмана №48 

14. Сулейманов Ібрагім – Голос №154 

15. Яковлєв Олександр – Самопоміч, округ 186.

Список кандидатів у народні депутати, які були учасниками Хабу партійних інновацій:

1. Астахова Олена – Самовисування , округ79

2. Бєляєв Андрій – Сила людей №27 

3. Васильченко Галина – Голос, округ 118

4. Грушицький Олег – Самопоміч, №84 

5. Давиденко Ганна – Самовисування, округ 11

6. Дворжанська Лариса – Громадянська позиція №153 

7. Демкович Юлія – Сила людей №20 

8. Єрмілов Вадим – Свобода №32 

9. Жолобович Назар – Самовисування, округ 121

10. Івахнюк Дмитро – Народний Рух України, округ 193

11. Климук Дмитро – Народний Рух України, округ 22

12. Корнєва Ольга – Сила людей №15 

13. Лишневець Тетяна – Громадянська позиція №75 

14. Лівель Ольга – Голос №135 

15. Лозинський Роман – Голос №15 

16. Овчаренко Маргарита – Самовисування, округ 95

17. Перепелиця Василь – Громадянська позиція №23 

18. Репех Михайло – Громадянська позиція №52 

19. Романовський Олександр – Батьківщина, округ 112

20. Сліпець Віта – Слуга народу, округ 113

21. Соболівський Антон – Голос, округ 66

22. Юрченко Тарас – Сила людей, округ 33.

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Випускники програм УШПС на дострокових виборах у парламент-2019