Четвер, 29 листопада 2018 00:00

Заява Асоціації Шкіл політичних студій щодо нападу на Катерину Гандзюк

Асоціація шкіл політичних студій Ради Європи, яка об'єднує Школи політичних студій у 21 країні Європи та Північної Африки, засудила жорстокий напад на Катерину Гандзюк, випускницю Української школи політичних студій. 

Асоціація шкіл політичних студій Ради Європи засуджує страшний напад з сірчаною кислотою, який призвів до загибелі політичної діячки українського місцевого самоврядування та активістки Катерини Гандзюк у листопаді 2018 року.

Асоціація, яка зібралася у Страсбурзі для щорічної Генеральної Асамблеї, закликала провести ретельне розслідування цього злочину і закликала притягнути замовників до відповідальності та покарання.

33-річна Катерина Гандзюк померла від ускладнень, спричинених тяжкими травмами, які вона зазнала під час нападу із використанням сірчаної кислоти в липні цього року. Її справа є однією з багатьох в Україні та інших країнах, за якими не ведеться належне розслідування.

Катерина була випускницею Української школи політичних студій, з якою вона тісно співпрацювала. Під час нападу вона була радницею Херсонського міського голови і викривала серйозні випадки корупції в її регіоні.

Асоціація закликає органи влади в Україні та інших країнах Ради Європи забезпечити належний захист активістів та викривачів та вступити в конструктивний діалог з громадянським суспільством.

Повний текст заяви англійською мовою - за посиланням: 

https://www.schoolsofpoliticalstudies.eu/index.php/en/about-us/asps-news/450-the-asps-condemns-vile-acid-attack-and-urges-protection-for-activists 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Заява Асоціації Шкіл політичних студій щодо нападу на Катерину Гандзюк