Четвер, 01 березня 2018 09:45

Оpen mic night УШПС «Дух джазу та демократії»

Клуб УШПС – це можливість з перших вуст почути інформацію про важливі суспільно-політичні процеси, які визначають майбутнє України.

Перший у 2018 році Клуб Оpen mic night УШПС «Дух джазу та демократії: імпровізація, інновації та свобода – драйвери трансформацій в Україні» було присвячено обміну досвідом роботи у сфері державного управління та взаємодії з державою в царині просування суспільних змін. 

 

Кола по воді. Як продати перспективну технологію  в державу

Як продати в державу технологію, яка дозволяє працювати з репутацією, корелювати її через певні алгоритми та методики? Які чинники спонукають державу працювати зі своїм іміджем, долати виклики та уникати репутаційних ризиків? Яким є алгоритм просування продукту на ринку технологій? З якими проблемами стикається просування застосування нових технологій на рівні державних інституцій та загальнодержавному рівні? – розповів Олександр Маріковський, випускник 2014 року. 

Запуск проекту «Гаряча лінія» в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій 

Як задля вирішення проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи та громадяни на окупованій території, в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій було запущено «Гарячу лінію»? Як працює система «Гарячої лінії»? З якими проблемами стикається її робота? Скільки громадян звертається на «Гарячу лінію»? Які питання є найбільш розповсюдженими серед звернень? – розповіла Олеся Цибулько, випускниця 2014 року.

Досвід роботи на державу: як втриматися більше року і отримати від цього задоволення

До чого треба бути готовими тим, хто збирається йти працювати на державну службу? Що очікує вихідців із бізнесу та громадського сектору на державній службі? Чому, працюючи на державній службі, треба планувати довгостроково але бути готовими в будь-який момент зібрати свої речі й піти? Як отримати задоволення від роботи на державній службі? – поділився досвідом роботи на посаді заступника Міністра юстиції України Сергій Пєтухов, випускник 2014 року.

Реформа державного управління

Які зусилля спрямовано на побудову ефективної системи виконавчої влади в Україні? Перед якими проблемами державного управління опинилась Україна після проголошення незалежності? Які системні проблеми державного управління потребують негайного вирішення? На що спрямована реформа державного управління? – розповів Іван Хілобок, випускник 2015 року.

Офіс реформ як частина реформи публічного адміністрування

У чому особливість роботи на державній службі після роботи у бізнесі? Як пристосуватися до нових реалій та механізмів роботи? Якими є успішні кейси команди Офісу реформ у Міністерстві фінансів? – поділилась Наталія Слиш, випускниця 2017 року.

Чому Україні не вдалося: хто винен і що робити?

Які вади нашого суспільства стоять на заваді позитивних трансформацій? Які якості потрібно випрацювати українцям, аби зробити зміни на краще можливими? – розповіла Олена Сотник, випускниця 2012 року.

 

 

 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Оpen mic night УШПС «Дух джазу та демократії»