Вівторок, 20 червня 2017 10:07

Клуб УШПС з Надзвичайним та Повноважним Поcлом Німеччини в Україні паном Ернстом Райхелем

 19 червня 2017 року пройшла зустріч випускників і учасників Української школи політичних студій з Надзвичайним та Повноважним Поcлом Німеччини в Україні паном Ернстом Райхелем у Національному Музеї Літератури України.

Розмова торкнулася питання виборів у Німеччині та можливих наслідків для України й ЄС. 


Наприкінці вересня в Німеччині пройдуть вибори – країна обиратиме новий склад парламенту. За результатами виборів буде сформовано уряд, а також визначено, хто стане наступним канцлером ФРН. 

У світлі цього розмова учасників Клубу УШПС з паном Ернстом Райхелем розгорталася навколо питання майбутніх виборів у Німеччині, можливих переможців, кандидатів на пост канцлера. Значну увагу також приділили питанню можливих наслідків вересневих виборів для України й ЄС. Чи й надалі Німеччина лишатиметься флагманом Європи, як зміниться її політика всередині ЄС та за його межами з можливим приходом нового канцлера?

Які виклики всередині країни та міжнародній арені стоять перед Німеччиною сьогодні? Яка її подальша політика щодо біженців та шукачів притулку? Чи й надалі Німеччина лишатиметься надійним партнером України? – цих та багатьох інших питань торкнулися учасники Клубу УШПС під час дискусії пана Ернста Райхеля.


Учасники обговорення також не оминули увагою питання Донбасу, розпитавши пана Посла про його ставлення до Мінського процесу та можливих шляхів протидії російській агресії.

Клуб Української школи політичних студій щомісяця організовує зустрічі зі знаковими постатями, які формують сучасну епоху з метою створення інтелектуальної платформи обміну думками та ідеями.

 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Клуб УШПС з Надзвичайним та Повноважним Поcлом Німеччини в Україні паном Ернстом Райхелем