Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88
Субота, 17 грудня 2016 00:00

Анонс: Конференція «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?»

Запрошуємо взяти участь у конференції «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?»

Лабораторія законодавчих ініціатив запрошує взяти участі у конференції «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?», на якій обговорюватимуться результати нещодавніх виборів у країнах Західної Європи та Східного партнерства.


Конференція проходитиме 20 грудня 2016 року у готелі «Опера» (зала «Симфонія») за адресою вул. Богдана Хмельницького, 53.

Початок реєстрації о 10:30.

Конференцію організовано за підтримки Відділу допомоги у проведенні виборів і перепису населення Генерального директорату II – Демократія Ради Європи.

У заході братимуть участь директори та випускники Шкіл політичних студій з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Грузії, Молдови та України, народні депутати України, представники громадянського суспільства з України та з-за кордону, міжнародних та українських організацій, які займаються тематикою виборів та інші.

Захід спрямовано на обмін досвідом та обговорення результатів виборів та тенденцій останніх років у країнах Західної Європи та Східного партнерства, на підвищення якості демократизації через підтримку діалогу між країнами Східного партнерства та обговорення процесів, що сприяють занепаду демократії.

Для підтвердження своєї участі, будь ласка, заповніть онлайн форму  до 19 грудня (включно).

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, звертайтеся до програмного асистента Валерії Якушко на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38 044 531 37 68 (офіс), +38 093 008 74 27 (моб.).

Зростання ваги популістів та радикальних партій у ЄС

Джерело: BBC.com, April 2016

 

Джерело: ConnorPost.com

Схожі матеріали (за тегом)

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Анонс: Конференція «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?»