Вівторок, 17 травня 2016 13:55

Навчальний візит УШПС до Варшави на тему «Кібер-безпека в енергетиці»

Випускники УШПС взяли участь у навчальному візиті до Варшави на тему «Кібер-безпека в енергетиці», що було організовано Casimir Pulaski Foundation за сприяння Української школи політичних студій.

Серед запрошених експертів були Томаш Даборовські (Центр східноєвропейських досліджень), Мірослав Май (Cybersecurity Foundation), Йоханна Кулеша (Університет Льодзя). Актуальною темою було і обговорення російсько-українського конфлікту з польської точки зору (Збігнєв та Катажина Пісарські, Ян Пєкло).
Учасник семінару Діонісій Каплін зазначає: «Ця тема зараз як ніколи актуальна в Україні.  Під час військових конфліктів між країнами особливої уваги потребує безпека енергетичних систем. В сучасному суспільстві ми занадто сильно залежимо від електроенергії як споживачі, не говорячи вже про цілковиту залежність економічних потужностей».
На думку іншого випускника УШПС Олександра Маріковського, підсумком, що має покликати до дії, є теза, що Україна є слабкою технологічно і потребує удосконалення власного захисту у інформаційній сфері, модернізації захисних механізмів у кібербезпеці та отримання додаткового досвіду розвинутих країн. Україна грає особливу роль у критичній інфраструктурі спільного енергетичного захисту ЄС, але не має права зловживати цим.
Єгор Чернєв продовжує думку: «Зараз функції забезпечення національної енергетичної безпеки України фактично виконує ЄС, пропонуючи мало не єдиний обґрунтований механізм поставок газу не напряму з Газпрому».
Навчальний візит відбувся в рамках проекту «(Кібер)безпека української енергетичної інфраструктури», що впроваджується Casimir Pulaski Foundation (Польща) за партнерської підтримки Української школи політичних студій.

 

 

 

Схожі матеріали (за тегом)

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Навчальний візит УШПС до Варшави на тему «Кібер-безпека в енергетиці»