Понеділок, 08 червня 2015 21:32

Прийом заявок на участь у Школі лідерів громад завершено

24.06.2015: ОНОВЛЕНО. Прийом заявок на участь у Школі лідерів громад завершено.

Українська школа політичних студій оголошує набір до участі у програмі Школи лідерів громад, організованій за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Програму спрямовано на розвиток та посилення місцевих громад шляхом залучення активних представників громадянського суспільства та волонтерських ініціатив до можливої участі у місцевих виборах та підвищення компетенції для участі у прийнятті якісних управлінських рішень на місцевому рівні. 

За результатами конкурсу буде відібрано три групи учасників. Кожна група відібраних учасників пройде навчальну сесію протягом чотирьох днів. Учасники, яких буде обрано до місцевих рад, отримають запрошення для подальшої участі у програмі. 

 

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• мають значні професійні здобутки, 

• займають активну життєву позицію

• демонструють лідерські якості,  

• володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проекту, на користь суспільства, 

• мають кредит довіри та підтримку громади, 

• є громадянами України, які мають вищу освіту.

 

Відбір учасників здійснюється у два етапи:

Етап I: Заповнення заявки 

Заявку на участь у Школі лідерів громад можна завантажити ТУТ. Заявки приймаються до 24 червня (включно) за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

o Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження, звертайтеся до Марії Врабель на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном: +38 044 531 37 68.

Етап II. Співбесіда

До 25 червня 2015 року будуть відібрані кандидати, які відповідають критеріям учасника програми. Успішним кандидатам буде призначено дату та час співбесіди. Співбесіда проводиться за допомогою Skype (або за відсутності такої можливості по телефону) експертами Школи. 

o На підставі результатів двох турів конкурсу до 30 червня 2015 року буде відібрано учасників Школи лідерів громад та сформовано резерв.  

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії. Рішення Комісії є колегіальним. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.  

 

Календар відбору учасників Школи лідерів громад 2015 року:

09 – 24 червня

І тур

25 червня

Обробка анкет, призначення співбесід

25 – 30 червня

II тур

1 липня

Оголошення результатів

 Орієнтовний календар сесій Школи лідерів громад 2015 року:

Дата

Діяльність

Місце проведення

08 – 11 липня

Навчальна сесія (група 1)

м. Київ

15 – 18 липня

Навчальна сесія (група 2)

м. Київ

22 – 25 липня

Навчальна сесія (група 3)

м. Київ

Жовтень-листопад

Навчальна сесія (для обраних депутатів місцевих рад)

м. Київ

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Марії Врабель на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “Question”) або  тел.: +38 044 531 37 68 (офіс).

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Прийом заявок на участь у Школі лідерів громад завершено