Середа, 03 грудня 2014 00:00

Участь УШПС у Всесвітньому форумі за демократію 2014 року

Sample image2-8 листопада 2014 року делегація Української школи політичних студій відвідала заходи в рамках Всесвітнього форуму за демократію, організованого Радою Європи. Для УШПС було організовано окрему програму, окрім креативних лабораторій та дебатів основної програми Форуму.

У перший день Форуму учасники УШПС мали зустріч зі Школами з Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та країн Вишеградської четвірки. Під час зустрічі були обговорені проблеми, актуальні саме для цих регіонів. Також учасники мали змогу познайомитись та обмінятись контактами.

Основною темою форуму була можливість участі молоді в політичних процесах та демократизації. Також обговорювалися проблеми ліберальної демократії, міжкультурних діалогів, корпоративної соціальної відповідальності, шляхи надходження коштів до НУО, здійснення влади на локальному рівні, захисту прав людини,  тощо.

Близько 600 представників з більш як 20 шкіл Асоціації шкіл політичних студій Ради Європи, серед яких майже 60 учасників Української школи політичних студій, отримали дипломи про завершення курсу Школи від Генерального Секретаря Ради Європи Турбйорна ЯГЛАНДА.

Під час форуму українська делегація також намагалася шукати можливості діалогу з російською групою. Олексій РЯБЧИН, учасник УШПС, ініціював кілька неформальних зустрічей з Московською школою політичних досліджень. За словами Олексія, ініціатива тісного спілкування з російськими делегатами покликана зруйнувати стереотипи та надати правдиву інформацію щодо ситуації в Україні.

Серед додаткових заходів були візити до українського представництва в Раді Європи та до Європейського суду з прав людини та  дискусія про виклики, які стоять перед Україною, із Секретарем Венеціанської комісії Томасом МАРКЕРТОМ, заступником спеціального представника Генерального Секретаря Ради Європи в Україні Маркусом ЯГЕРТОМ та експерта з меншин Шарлот АЛЬТЕРХОУНЕР-ДІОН.    

Участь УШПС у Форумі завершила цьогорічний цикл навчання 9-го набору Школи та Південно-Східної програми. Наступний відбір розпочнеться в січні-лютому 2015 року.

Схожі матеріали (за тегом)

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Участь УШПС у Всесвітньому форумі за демократію 2014 року