Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88
П'ятниця, 10 жовтня 2014 00:00

Клуб УШПС з послом Королівства Нідерланди в Одесі

Sample image1 жовтня 2014 року в м. Одеса відбувся Клуб УШПС, гостем якого став Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер

Захід організовано Impact Hub Odessa спільно з Українською школою політичних студій за підтримки програми Матра (Посольство Королівства Нідерланди). Impact Hub Odessa – це частина мережі коворкінг-центрів, які вже діють в усьому світі: від Лондону до Сан-Франциско, Йоханнесбурга, Мельбурна и Сан-Паулу. Hub – це інноваційна лабораторія, де зустрічаються люди для обміну досвідом, співробітництва та підтримки.

Зустріч відбулася в закритому режимі у форматі круглого столу. Пан Посол поділився враженнями про перебування в Одесі, запевнив у тому, що європейська дипломатія розуміє ситуацію на Сході України та в Автономній Республіці Крим. Ключовими темами заходу стали соціально-політичні питання, актуальні для Одеси та регіону, ситуація з вимушеними переселенцями. Крім того, Посол обговорив з учасниками рівень демократичності та прозорості українських парламентських виборів. У зустрічі взяли участь випускники УШПС, а модератором виступив Олександр Славський, учасник Української школи політичних студій та програмний директор Impact Hub Odessa.

Схожі матеріали (за тегом)

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Клуб УШПС з послом Королівства Нідерланди в Одесі