П'ятниця, 10 жовтня 2014 00:00

Клуб УШПС з послом Королівства Нідерланди в Одесі

Sample image1 жовтня 2014 року в м. Одеса відбувся Клуб УШПС, гостем якого став Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер

Захід організовано Impact Hub Odessa спільно з Українською школою політичних студій за підтримки програми Матра (Посольство Королівства Нідерланди). Impact Hub Odessa – це частина мережі коворкінг-центрів, які вже діють в усьому світі: від Лондону до Сан-Франциско, Йоханнесбурга, Мельбурна и Сан-Паулу. Hub – це інноваційна лабораторія, де зустрічаються люди для обміну досвідом, співробітництва та підтримки.

Зустріч відбулася в закритому режимі у форматі круглого столу. Пан Посол поділився враженнями про перебування в Одесі, запевнив у тому, що європейська дипломатія розуміє ситуацію на Сході України та в Автономній Республіці Крим. Ключовими темами заходу стали соціально-політичні питання, актуальні для Одеси та регіону, ситуація з вимушеними переселенцями. Крім того, Посол обговорив з учасниками рівень демократичності та прозорості українських парламентських виборів. У зустрічі взяли участь випускники УШПС, а модератором виступив Олександр Славський, учасник Української школи політичних студій та програмний директор Impact Hub Odessa.

Схожі матеріали (за тегом)

підписатися

Отримувати новини та інформацію про УШПС

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Клуб УШПС з послом Королівства Нідерланди в Одесі