З 7 по 11 червня в Одесі тривала ІІ Національна Сесія ХІІ Програми УШПС.

«У чому є важливість проведення Євробачення для України, які перспективи розвитку культурної дипломатії України та який імідж ми маємо закордоном», - про все це розповів Надзвичайний та Повноважний посол Бельгії в Україні пан Люк Якобс випускникам та цьогорічним учасникам УШПС


16 травня у рамках Клубу УШПС відбулася зустріч Recherche l’Ukraine: чим Україна цікава Бельгії” у посольстві з Надзвичайним та Повноважним послом Бельгії в Україні паном Люком Якобсом з випускниками та цьогорічними учасниками Української школи політичних студій.

Як "три користі радості" та "Земля" Довженка представляють Україну в Брюсселі

Звуки української веснянки 

«Ой, ти, весна, ти красна,
А, що ж ти нам вонєсла?

Я й вонєсло, вонєсло
Три користі радості»

від гурту “Dakhabrakha” та чорно-біле німе кіно «Земля» Олександра Довженка на екрані у 2016 році відкрили проект “Ukraine on film. Way to freedom” Центру образотворчих мистецтв BOZAR, який розташований у центрі Mont des Arts і є однією з найбільш відвідуваних місцин у Брюсселі. 

Минулого року у Центрі вже відбулися покази фільмів «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, серії мультиплікаційних фільмів «Козаки», «Все палає» режисерів Дмитра Стойкова, Олександра Течинського та Олексія Солодунова, «Гамер» Олега Сенцова, «Поводир» Олеся Саніна в рамках цього проекту. 

На думку кураторів BOZAR, українське кіно нині переживає період значного креативного піднесення. Фільми, зроблені в останні роки, свідчать про зміни в суспільних настроях і про обраний шлях виходу з культурної ізоляції радянського періоду до відродження кіно країни. Хід історії завжди змушував українців ставати на захист своєї ідентичності.

Такі роботи, як документальний фільм Сергія Лозниці «Майдан», який презентували у 2015 році та візіонерські роботи Мирослава Слабошпицького привертають до себе увагу по всій Європі.

Формування діалогу України та Бельгії через котячку

Навчитися малювати квіти, виконані у техніці петриківського розпису спеціальним пензлем «котячкою», ознайомитися з картинами Івана Марчука, відсвяткувати День вишиванки у Брюсселі можна у Культурному Центрі України та Бельгії (CCUB). Його основна мета – сприяти оновленому соціальному взаєморозумінню у діалогах між українською та бельгійською (європейською) спільнотою шляхом поглибленого дослідження різних аспектів образотворчого мистецтва, архітектури/урбанізації, музики та літератури.

"Київ – столиця України" is a new "London is a capital of Great Britain"

У 2016 році Нілс Смітс (University of Leuven) видав посібник з граматики для людей, які спілкуються голландською мовою. Цей посібник спрямований на тих, хто хоче вивчити або удосконалити українську мову. Граматичні правила пояснюються за допомогою прикладів з української  преси - це дає студентам розуміння викликів України.

У Гентському університеті на факультеті славістики цього року був розпочатий курс «Україна: історіографія, мова та націотворення». Він має на меті дати студентам більш широке розуміння найбільш важливих питань щодо української історіографії, мовної ситуації та особливостей формування національної ідентичності.

Чи успішно Україна відсвяткувала різноманіття? 

- Приїжджайте підтримати Бланш на концерті в Києві. 

- Де? 

- В Києві.

- Київ?

- Київ!

- Точно, Київ. Київ… Швейцарія прекрасна! 

- Це не Швейцарія, це Україна. 

- Це було для того, щоб побачити, наскільки Ви уважні. Отож, сьогодні Бланш виконає свою пісню «Вогні великого міста». 

- Приїжджайте і підтримайте Бланш у першому півфіналі відомого пісенного конкурсу Євробачення.

Відео саме з таким текстом було дуже популярне напередодні проведення цьогорічного конкурсу «Євробачення» в Україні. 

«Однак, як ми бачимо, статті журналістів-обізрівачів, які висвітлювали сам конкурс та його організацію в Україні, сформували зовсім нове, позбавлене стереотипів бачення Києва як сучасної європейської столиці з цікавою історією та відкритими людьми, а України як країни з великими перспективами та багатим, зокрема, туристичним потенціалом, який потрібно розвивати», - зазначив посол Люк Якобс.   

Rechercher l’Ukraine

Créer l’Ukraine nouvelle

Reconstruire l’Ukraine

Власне, яка зі стратегій стати цікавою країною для світу є найвлучнішою, згодом покаже зміст історій про «Oh, you are from Ukraine! It’s where …”. 

Українська школа політичних студій оголошує набір до участі у програмі Школи лідерів громад  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

20 квітня вдванадцяте Українська школа політичних студій розпочала роботу Першої Національної Сесії в Києві. Спільнота УШПС вітала 35 учасників ХІІ Програми, які є представниками політики, бізнесу, громадянського суспільства, академічного середовища та медіа.

"Нам дісталася земля, яку всі вважали пеклом, але ми зробили з неї рай". Одна з найвідоміших цитат Шимона Переса, яку він озвучив у 2015 році в Україні. Сьогодні, у 2017-му посол Ізраїлю пан Еліав Бєлоцерковські та курсанти Міністерства закордонних справ Амітал Перрі, Нір Балзам, Раша Атамні розповідають випускникам УШПС, чи відсутність природних ресурсів є гарантією того, що держава має бути бідною, чи можна в країні, в якій 70 % території займає пустеля успішно займатися сільськогосподарською діяльністю, як співіснувати з сусідніми країнами, які не визнають існування вашої, і як нині співпрацює Ізраїль та Україна.

29 березня близько 100 випускників УШПС відвідали публічну лекцію за участі Девіда Камерона на тему "Місце України у мінливому світі", організовану Фондом Віктора Пінчука.

Оголошено початок відбору на участь в Українській школі політичних студій 2017 року. З 03 січня до 19 лютого 2017 року триває прийом заявок аплікантів.

20 грудня 2016 року у Києві, в готелі «Опера», вул. Богдана Хмельницького, 53, відбулася Конференція «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?». Під час заходу директори та випускники Шкіл політичних студій з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Молдови та України, представники громадянського суспільства та міжнародних організацій обговорили результати нещодавніх виборів у країнах Західної Європи та Східного партнерства.

Запрошуємо взяти участь у конференції «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?»

Лабораторія законодавчих ініціатив запрошує взяти участі у конференції «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?», на якій обговорюватимуться результати нещодавніх виборів у країнах Західної Європи та Східного партнерства.

В рамках реформы децентрализации "Украинская правда" запускает серию материалов о мэрах успешных украинских городов. Открывает проект интервью с бывшим градоначальником  европейского Вильнюса, который делится своим опытом городских реформ.

В ноябре 2016-го Артурас Зуоскас стал членом Наблюдательного совета Украинской школы политических студий. Интервью записано в рамках ежегодной конференции Украинской школы политических студий.Артурас Зуоскас стал мэром Вильнюса в 2000-м году в возрасте 32-х лет.

Сторінка 1 з 8

підписатися

Отримувати новини та інформацію про УШПС

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 
 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ