Участь в Українській школі політичних студій

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2019 році завершено. Відбір на програму у 2020 році розпочнеться в грудні 2019 року - січні 2020 року. Слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах Школи.  

Українська школа політичних студій - один з найуспішніших освітньо-мережевих проектів України, який за 13 років об'єднав більше 450 представників успішної молоді з різних сфер - держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. Під час навчання в УШПС у 2019 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох подіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та Щорічна Конференція УШПС (Київ). Найбільш активні та вмотивовані слухачі групи будуть відібрані до участі у Всесвітньому Форумі за Демократію у Раді Європи (Страсбург, Франція). 

Українська школа політичних студій є спільною ініціативою Ради Європи та Лабораторії законодавчих ініціатив. Створення Школи ознаменувало десятиріччя вступу України до Ради Європи та стало визначною подією, яку відзначено на рівні Комітету Міністрів Ради Європи. 

Від цього року УШПС засновує Щорічну стипендію за громадянську позицію ім. Катерини Гандзюк (на участь в УШПС). Рішення про обрання Стипендіата/Стипендіатки приймає УШПС, залучаючи до процесу відбору громадських активістів та експертів. 


 До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

  • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової, творчої та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 40 років, які мають вищу освіту; якщо Ваш вік виходить за рамки вимог, ми заохочуємо Вас подаватись в будь-якому випадку;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Відбір учасників здійснюється у два етапи.


Етап I: Заповнення заявки на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій

•  Заповнення заявки має відбуватись до визначеного терміну (15 лютого 2019 року, 23:59). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

•  Заявка складається з двох частин: особиста інформація та віртуальне інтерв'ю.

•  Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Підтвердження отримання заявок, надісланих з 30 грудня 2018 року до 09 січня 2019 року будуть надіслані 09 січня 2019 року. 


Етап ІІ: Співбесіда (за додаткової потреби)

• До визначеного терміну будуть відібрані кандидати, які відповідають критеріям учасника УШПС. Для з'ясування додаткових деталей успішним кандидатам може бути призначена співбесіда. Співбесіда проводиться телефоном експертами УШПС. Кандидати, яким призначили співбесіду, мають однакові шанси на вступ порівняно з кандидатами, з якими співбесіду проведено не було.
• На підставі результатів конкурсу буде відібрано учасників Української школи політичних студій та сформовано резерв.

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.


Календар відбору учасників УШПС 2019 року:

до 15 лютого

Прийом заявок

16 - 24 лютого

Опрацювання анкет

25 лютого - 3 березня

Повідомлення результатів І туру

4 - 10 березня

ІІ тур

до 15 березня

Оголошення результатів

 

Орієнтовний календар сесій УШПС 2019 року:

Дата

Діяльність

Місце проведення

18 - 21 квітня

Перша національна сесія УШПС

м. Київ

5 - 9 червня

Друга національна сесія УШПС

м. Одеса

19 - 22 вересня

Третя національна сесія УШПС

м. Львів

29 листопада

Щорічна Конференція УШПС

м. Київ

Додаткова програма (за результатами окремого конкурсу):

листопад

Всесвітній Форум за Демократію

м. Страсбург (Франція)


Умови участі у програмі:

• Очікується, що відібрані учасники візьмуть участь в усіх чотирьох національних подіях та, в разі проходження окремого відбору, у сесії в Страсбурзі, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).   
• Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
• УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. На рік надається кілька стипендій Випускниками УШПС (за належного обґрунтування та мотивації участі).
• Дипломи учасникам буде вручено під час Щорічної конференції випускників УШПС. 


Більш детальну інформацію про зміст та тривалість сесій, склад викладачів та випускників розміщено у відповідних рубриках веб-сторінки УШПС.

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “Question”) або за тел.: +38 044 531 37 68 (офіс). 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА Умови вступу