Участь в УШПС

Реєстрацію аплікантів конкурсу на участь у програмі Української школи політичних студій 2017 року закрито. Наступний відбір розпочнеться у 2018 році.

Українська школа політичних студій - один з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який за 11 років об'єднав більше 380 представників успішної молоді з різних сфер - держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. Під час навчання в УШПС відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та одна міжнародна (Всесвітній Форум за Демократію) - у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи. 


 До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

  • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової, творчої та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Відбір учасників здійснюється у два етапи.


Етап I: Заповнення заявки на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій

•  Заповнення заявки має відбуватись до визначеного терміну. Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

•  Заявка складається з двох частин: особиста інформація та віртуальне інтерв'ю.

•  Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів.


Етап ІІ: Співбесіда (за додаткової потреби)

• До визначеного терміну будуть відібрані кандидати, які відповідають критеріям учасника УШПС. Для з'ясування додаткових деталей успішним кандидатам може бути призначена співбесіда. Співбесіда проводиться по телефону експертами УШПС. Кандидати, яким призначили співбесіду, мають однакові шанси на вступ порівняно з кандидатами, з якими співбесіду проведено не було.
• На підставі результатів конкурсу буде відібрано учасників Української школи політичних студій та сформовано резерв.

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.


Календар відбору учасників УШПС 2018 року:

січень-лютий

Прийом заявок

лютий-березень

Опрацювання анкет та проведення співбесід

березень

Оголошення результатів

Орієнтовний календар сесій УШПС 2018 року:

Дата

Діяльність

Місце проведення

квітень

Перша національна сесія УШПС

м. Київ

червень

Друга національна сесія УШПС

м. Одеса

вересень

Третя національна сесія УШПС

м. Львів

листопад

Всесвітній Форум за Демократію

м. Страсбург (Франція)

кінець 2018 року

Щорічна Конференція УШПС

м. Київ

 

Умови участі у програмі:

• Очікується, що відібрані учасники візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).   
• Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
• УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. На рік надається 1-2 стипендії Випускниками УШПС (за належного обґрунтування та мотивації участі).
• Дипломи учасникам буде вручено в кінці 2018 року під час Щорічної конференції випускників УШПС. 


Більш детальну інформацію про зміст та тривалість сесій, склад викладачів та випускників розміщено у відповідних рубриках веб-сторінки УШПС.
Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до асистента проекту Валерії Якушко на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “Question”) або за тел.: +38 044 531 37 68 (офіс). 

підписатися

Отримувати новини та інформацію про УШПС

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 
 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА Умови вступу