Відбір на програму УШПС 2021 року завершено

Українська школа політичних студій завершила прийом анкет на програму 2021 року, який тривав з 1 по 21 березня. Остаточні результати відбору будуть повідомлені аплікантам до 16 квітня. 

Українська школа політичних студій – один з найуспішніших освітньо-мережевих проектів України. УШПС належить до мережі шкіл політичних студій, заснованих під егідою Ради Європи. Українська Школа була створена у 2005 році як спільний проект Ради Європи та Лабораторії законодавчих ініціатив.

За 16 років ми об'єднали більше 500 успішних лідерів з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. Українська школа політичних студій не просто навчає, ми створюємо Спільноту однодумців, об’єднаних спільними цінностями та місією розвивати демократичну Україну. 

Якщо Ви поділяєте цінності Школи та хочете долучитися до найбільшої Спільноти ціннісно-орієнтованих лідерів в Україні – обов’язково подавайтеся наступного разу.


 МИ ШУКАЄМО ЛЮДЕЙ, ЯКІ:

  • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової, творчої та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 40 років, які мають вищу освіту; якщо Ваш вік виходить за рамки вимог, ми заохочуємо Вас подаватись в будь-якому випадку;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ:

  1. Відібрані учасники повинні мати змогу взяти участь в усіх трьох навчальних сесіях Школи.
  2. Учасники програми від початку навчання отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
  3. Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
  4. УШПС на власний розсуд встановлює реєстраційний внесок у розмірі до 500 євро за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. На рік надається кілька стипендій Випускниками УШПС (за належного обґрунтування та мотивації участі).

Від 2019 року УШПС надає Щорічну стипендію за громадянську позицію ім. Катерини Гандзюк (на участь в УШПС). Рішення про обрання Стипендіата/Стипендіатки приймає УШПС, залучаючи до процесу відбору громадських активістів та експертів.


ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІДБІР УЧАСНИКІВ?

 
1. Заповнення заявки на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій
 
Заповніть та надішліть анкету до 21 березня 2021 року. Заявка на участь в УШПС складається з двох частин: аплікаційна форма та віртуальне інтерв'ю. Анкети, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду. Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню.
Протягом трьох робочих днів Ви отримаєте підтвердження про те, що нам надійшла Ваша заявка.

2. Опрацювання анкет, повідомлення результатів І туру

Після того, як прийом анкет на участь в УШПС завершено, Відбіркова комісія розпочинає розгляд аплікаційних форм. До складу Відбіркової комісії Школи входять компетентні представники основних цільових груп УШПС. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії. До визначеного терміну Комісія визначає кандидатів, які відповідають критеріям учасника УШПС. Після цього усі апліканти будуть повідомлені про результати І туру відбору. 

3. ІІ тур відбору, формування складу групи УШПС 

Для з'ясування додаткових деталей кандидатам може бути призначена співбесіда. Співбесіда проводиться телефоном експертами УШПС. Кандидати, яким призначили співбесіду, мають однакові шанси на вступ порівняно з кандидатами, з якими співбесіду проведено не було. Після проведення додаткових співбесід Відбіркова комісія формує остаточний склад учасників, які візьмуть участь у програмі Української школи політичних студій поточного року.


Календар відбору учасників УШПС 2021 року:

до 21 березня

Прийом заявок

21 – 31 березня

Опрацювання анкет, повідомлення результатів І туру

– 12 квітня

ІІ тур, проведення співбесіди за потребою

до 16 квітня

Оголошення результатів, формування групи УШПС


ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ В УШПС?

Програма Української школи політичних студій складається з трьох навчальних сесій, які відбуваються в межах України – в Києві, Одесі та Львові. Щороку найбільш активні та вмотивовані учасники групи запрошуються взяти участь у Всесвітньому форумі за демократію, який проводиться у Раді Європи у Страсбурзі. Участь у Форумі для групи УШПС – це багаторічна традиція, однак зараз, у часи пандемії, організація Форуму у звичному режимі залишається під питанням. Програма Української школи політичних судій зазвичай завершується Щорічною зустріччю Спільноти Школи, однак на сьогодні ми не можемо бути впевнені у безпечності проведення цього заходу з огляду на карантинні обмеження. 

Дата

Діяльність

Місце проведення

20  23 травня

Перша сесія УШПС

м. Київ

23  27 червня

Друга сесія УШПС

м. Одеса

23  26 вересня

Третя сесія УШПС

м. Львів

листопад-грудень

Щорічна зустріч Спільноти УШПС

м. Київ

Додаткова програма (за результатами окремого конкурсу):

листопад

Всесвітній Форум за Демократію

м. Страсбург (Франція)


 Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема "Question") або на сторінку УШПС у Facebook

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА Умови вступу