Про школу

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Програма УШПС формує єдину систему цінностей, які стають основою консолідації найуспішніших діячів політики, державного управління, журналістики та юриспруденції. Випускники УШПС є згуртованою та вмотивованою спільнотою з добре налагодженими контактами і тісною взаємодією, які представляють різні сектори суспільства та визначають майбутнє цієї країни.

Ми об'єднуємо лідерів політичної сфери, бізнес-середовища, медіа-спільноти, громадської діяльності та академічних кіл з усієї України. Ми ставимо за мету створення форуму для діалогу, єдиного комунікаційного простору для людей, які орієнтовані на успіх, базові гуманістичні цінності та демократичні принципи й цінності, прагнучи змін у різних сферах суспільного життя.

Ми використовуємо інноваційні освітні підходи, які сприяють формуванню об'єктивного розуміння світових та українських реалій, формують багатовимірне розуміння процесів, які мають місце в Україні та світі, а також створюють можливості для обміну досвідом між лідерами з різних сфер суспільного життя.

Ми спрямовані на професійний розвиток учасників, всебічну підтримку та ціннісне орієнтування учасників мережі.

Реалізація в Україні демократичних реформ, інтеграція нашої держави в європейське співтовариство, утвердження верховенства права та забезпечення захисту прав людини - справа, яку роблять випускники Школи.

Діяльність УШПС включає проведення щорічної Національної програми з 3-4 навчальних сесій в Україні та м.Страсбург (Франція), низки тематичних зустрічей, зокрема, в межах Клубу Школи, міжнародних заходів та навчальних візитів для учасників і випускників, а також організацію додаткових освітніх модулів на базі Школи.

Набір учасників до Національної програми Української школи політичних студій здійснюється щорічно шляхом проведення масштабної всеукраїнської кампанії. Конкурс на участь у цій освітньо-комунікаційній програмі є одним із найвищих в Україні (в середньому - 15 осіб на місце). До участі запрошуються молоді люди (до 35 років), які вже досягли значного успіху у сфері громадської або політичної діяльності, журналістики, бізнесу, державної служби та юриспруденції. У процесу відбору враховуються регіональні (не менше 50% з регіонів) та гендерні (50% жінок та 50% чоловіків) квоти.

Участь у Національній програмі Школи є безкоштовною для відібраних учасників. Витрати (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи. Школа залишає за собою право встановлювати реєстраційний внесок.

Тренерами та лекторами виступають провідні українські та іноземні суспільно-політичні діячі. У рамках УШПС учасникам надаються не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар'єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв'язання суспільних проблем.

Українська школа політичних студій за останні 12 років довела, що є одним з успішних та найдосвідченіших освітньо-комунікаційних майданчиків для нового покоління політиків.
Формування ціннісних орієнтирів, краще розуміння реалій та різних сфер політики, формування нових радіусів довіри – завдання, над якими постійно працює програма УШПС.

 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА Про школу