ПІВДЕННО-СХІДНА ПРОГРАМА УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ

У 2014 році в світлі подій в Україні Директорат політичного планування Ради Європи відкрив програму Immediate Measures Package для України як відповідь на термінові виклики українського суспільно-політичного простору. В рамках цього пакету УШПС виступила з новою ініціативою - Південно-Східна програма УШПС.

Збираючи учасників зі східних та південних регіонів України для цього спеціального паралельного курсу, проект спрямований на відновлення довіри та взаєморозуміння, а також примирення та гармонізацію регіональних позицій з основних політичних і соціальних проблем. Учасникам також запропоновано взяти участь у Всесвітньому форумі за демократію (Страсбург, 3-5 листопада 2014 року), де вони можуть зустрітися і обговорити основні питання зі своїми колегами з інших шкіл в рамках спеціальних заходів, організованих Директоратом політичного планування.

Відбір учасників проходив в 12 регіонах із наступними квотами:

Харків - 4 учасника, Луганськ - 3, Донецьк - 5, Дніпропетровськ - 4, Запорізькій - 2, Херсонській - 2, Одеса - 3, Крим - 2, Полтава - 2, Суми – 3.

Перший семінар був проведений у Дніпропетровську. Пізніше 30 учасників, відібраних для Південно-Східної програми, приєдналися до групи основного набору УШПС.

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ДІЯЛЬНІСТЬ Проекти ПРОЕКТИ ПІВДЕННО-СХІДНА ПРОГРАМА УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ