Міжнародна програма

I. Міжнародні партнерські проекти

Випускники та учасники Української школи політичних студій залучаються до різноманітних заходів та проектів на території різних держав Європи.

2017 КОНФЕРЕНЦІЯ «ВИМУШЕНА МІГРАЦІЯ ТА ШУКАЧІ ПРИТУЛКУ: ДИНАМІКА ТА ПОЛІТИЧНІ РЕАКЦІЇ В ЄВРОПІ ТА СУСІДНІХ РЕГІОНАХ»

10-11 липня в Страсбурзі відбувся «Громадський круглий стіл «Вимушена міграція та шукачі притулку: динаміка та політичні реакції в Європі та сусідніх регіонах» (Forced migration and asylum: Dynamics and policy responses in Europe and its neighbourhood). Захід був організований Радою Європи у співпраці з Асоціацією Шкіл політичних студій та зібрав близько 30 учасників з різних країн.

2016 КОНФЕРЕНЦІЯ «ПІДНЕСЕННЯ "ЛІВИХ" ТА "ПРАВИХ" СИЛ: ЗГОРТАННЯ ДЕМОКРАТІЇ?»

20 грудня 2016 року у Києві відбулася Конференція «Піднесення «лівих» і «правих» сил: згортання демократії?». Під час заходу директори та випускники Шкіл політичних студій з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Молдови та України, представники громадянського суспільства та міжнародних організацій обговорили результати нещодавніх виборів у країнах Західної Європи та Східного партнерства.  Конференцію організовано за підтримки Відділу допомоги у проведенні виборів і перепису населення Генерального директорату II – Демократія Ради Європи. 

2016 НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ УШПС ДО ВАРШАВИ НА ТЕМУ «КІБЕР-БЕЗПЕКА В ЕНЕРГЕТИЦІ»
Випускники УШПС взяли участь у навчальному візиті до Варшави на тему «Кібер-безпека в енергетиці», що було організовано Casimir Pulaski Foundation за сприяння Української школи політичних студій. Серед запрошених експертів були Томаш Даборовські (Центр східноєвропейських досліджень), Мірослав Май (Cybersecurity Foundation), Йоханна Кулеша (Університет Льодзя). Актуальною темою було і обговорення російсько-українського конфлікту з польської точки зору (Збігнєв та Катажина Пісарські, Ян Пєкло).

2015 СВІТОВИЙ ФОРУМ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
Випускниця УШПС Олена МАСЛЮКІВСЬКА взяла участь у Світовому форумі місцевого економічного розвитку в Туріні в рамках партнерського проекту УШПС та ALDA "LADDER"

2015 СЕМІНАР ALDA "РОЗВИТОК ОСВІТИ ТА ПРОСВІТНИЦТВА" В ІРЛАНДІЇ
Семінар, що пройшов 15-17 липня в Ірландії, є частиною партнерського проекту УШПС та ALDA "LADDER". Семінар Європейської Асоціації Місцевої Демократії (ALDA) “Розвиток освіти та просвітництва” розпочався 15 липня у окрузі Донегал (Ірландія). Від України в семінарі брала участь випускниця УШПС Катерина Гандзюк.

2015 ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ РАДИ ЄВРОПИ
25-26 червня 2015 року відбувся другий міжнародний семінар випускників шкіл політичних студій Ради Європи.
У зустрічі на тему “Як захистити демократію, свободу та людську гідність від внутрішніх та зовнішніх викликів”, яка пройшла в Сараєво, від УШПС взяли участь випускниці 2014 року Ольга ЛЬВОВА та Олеся ЦИБУЛЬКО. Напрямки обговорення були обрані дуже широкі - загрози демократії, радикалізація суспільств, захист жінок як пріоритети для Ради Європи.

2014 ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ УШПС У БОЛГАРСЬКІЙ ШКОЛІ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ
1-7 грудня 2014 року випускники Української школи політичних студій мали змогу пройти тренінг від Болгарської школи політичних студій у Софії. Учасниками стали випускники УШПС, що мають досвід викладання в Школі. Тренінг був орієнтований на практичні вправи та вивчення досвіду євроінтеграції Болгарії. Темами дискусій та занять були політичні партії та процеси, аналіз політики, реформа охорони здоров‘я, публічні фінанси, децентралізація, адміністративна реформа, євроінтеграція. Після закінчення курсу учасники тренінгу отримали дипломи випускників Болгарської школи політичних студій.

2014 СЕМІНАР ДЛЯ ЛІДЕРІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ В БУДАПЕШТІ
6-10 жовтня 2014 в Будапешті (Угорщина) пройшов семінар для лідерів громадянського суспільства та політиків Чорноморського регіону «Розробка політики і зміцнення довіри». Семінар організовано Радою Європи спільно зі Школою державної політики при Центральноєвропейському університеті (CEU), Будапешт, Угорщина.  ЄС знаходиться в процесі розробки нової політики щодо Чорноморського регіону, що має стратегічне значення для цілого європейського простору. Пріоритетним є досягнення довгострокових рішень, які дадуть можливість впоратися зі значними транснаціональними проблемами регіону. Довкола цих питань дискутували провідні науковці, представники громадянського суспільства, експерти аналітичних центрів та політики  країн Чорноморського регіону (Росія, Україна, Молдова, Румунія, Болгарія, Туреччина і Грузія). Інтерактивний семінар дозволив учасникам поділитися своїм досвідом та сприяв створенню спільного дискурсу. Основним акцентом розмови став аналіз концептуальних питань, які будуть формувати політику в регіоні протягом найближчих п'яти років.

2014 CЕСІЯ ВИШЕГРАДСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ
23-27 червня 2014 року у Варшаві відбулась сесія Вишеградської школи політичних студій розширеного формату, куди були запрошені представники країн Східного партнерство. В роботі програми взяли участь 30 учасників з Вишеградського регіону та країн Східного партнерства. Україну на сесії представляли два випускники УШПС. Протягом тижня наші учасники відвідали ряд цікавих лекцій, головними темами яких стали питання функціонування Європейського Союзу: інституційного механізму прийняття рішень та особливостей їх лобіювання, впливу суспільних медіа на політичні процеси та публічної дипломатії на розвиток громадянського суспільства і налагодження співробітництва між державами.

2014 ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ РАДИ ЄВРОПИ
19-20 червня 2014 року в Страсбурзі відбувся Перший міжнародний семінар випускників Шкіл політичних студій Ради Європи «Залучення потенціалу молоді до розбудови демократичного майбутнього». Ця подія зібрала близько 50 випускників різних років та різних Шкіл політичних студій. До участі в заході була запрошена також делегація Української Школи політичних студій, учасниками якої за результатами відбору Ради Європи стали випускники УШПС Марія ТЕРЕХОВА, CEO, X-tend Group; Сергій ТКАЧЕНКО, Голова Правління Донецької регіональної організації «Комітет виборців України»; Олександр ЛОМАКО, директор телеканалу «Дитинець»; Діонісій КАПЛІН, виконавчий директор Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства, Максим ЧЕРКАСЕНКО, партнер адвокатського об’єднання «Arzinger»; Олександр ЯРЕМА, радник голови КМДА, та Ольга АЙВАЗОВСЬКА, голова правління Громадської мережі ОПОРА.

2010 ФЕДЕРАЛЬНІ СЕМІНАРИ МОСКОВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ  
6-12 червня та 18-26 липня 2010 року представники УШПС мали можливість взяти участь у двох семінарах федерального класу Московської школи політичних досліджень (Голіцино, Московська область, Російська Федерація). Участь стала можливою за підтримки Ради Європи та партнерських стосунків Школи з МШПД.

2009 ФЕДЕРАЛЬНІ СЕМІНАРИ МОСКОВСЬКОЇ ШКОЛИ ПОЛІТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ 2009 РОКУ
7-13 червня та 26 липня - 1 серпня 2009 року представники УШПС мали можливість взяти участь у двох семінарах федерального класу Московської школи політичних досліджень. Участь стала можливою за підтримки Ради Європи та партнерських стосунків Школи з МШПД.

2009 YOUTH INVITATION PROGRAM IN JAPAN
Традиційна щорічна участь випускників Школи у Молодіжній гостьовій програмі, що підтримується Міністерством закордонних справ Японії (12-21 серпеня 2009 року).

2009 МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПАРЛАМЕНТСЬКОГО СТАЖУВАННЯ
У рамках співпраці з Посольством Республіки Польща в Україні для випускників Школи створено можливість взяти участь в "Міжнародній програмі парламентського стажування", організованій Канцелярією Сейму Республіки Польща у співпраці з Варшавським університетом (з 20 квітня до 17 липня 2009 року).

2008 YOUTH INVITATION PROGRAM IN JAPAN
Одним із результатів плідної співпраці Української школи політичних студій із Урядом Японії є участь представників Школи у Молодіжній гостьовій програмі, що підтримується Міністерством закордонних справ Японії (31 серпня - 9 вересня 2008 року).

2008 ASPEN FRANCE
Завдяки співпраці Інститут Аспен (Франція) та Європейської мережі шкіл політичних студій стала можливою участь слухача Школи у семінарі «Майбутні виклики політиці XXI століття», що тривав з 1 до 4 травня 2008 року у Швейцарії.

2007 YOUTH INVITATION PROGRAM IN JAPAN
У 2007 році учасники Української школи політичних студій вперше були залучені до Молодіжної гостьової програми Міністерства закордонних справ Японії (2 - 11 грудня 2007 року).

2007 СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВИБОРАМИ В ЕСТОНІЇ
2–7 березня 2007 року четверо представників Української школи політичних студій (Роман Коваленко, Олександр Хоруженко, Михайло Наход та Олександр Синьоокий) перебували із робочим візитом в Естонії.

2006 ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ: ШЛЯХИ ТА ЗАСОБИ ДЛЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТА МИРНОГО СУСІДСТВА
28–29 липня 2006 року у м. Єреван (Вірменія) відбулась конференція Європейська інтеграція: шляхи та засоби для інтегрованого та мирного сусідства. У заході взяли участь представники Української школи політичних студій та Лабораторії законодавчих ініціатив.


 IІ. Європейські конференції шкіл політичних студій

Європейська мережа шкіл політичних студій щорічно проводить міжнародну конференцію, яка збирає національні делегації від кожної із Шкіл, з метою обговорення актуальних суспільно-політичних проблем.

2014  ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ РАДИ ЄВРОПИ
19-20 червня 2014 року в Страсбурзі відбувся Перший міжнародний семінар випускників Шкіл політичних студій Ради Європи «Залучення потенціалу молоді до розбудови демократичного майбутнього». Ця подія зібрала близько 50 випускників різних років та різних Шкіл політичних студій. До участі в заході була запрошена також делегація Української Школи політичних студій, учасниками якої стали сім випускників УШПС.


2009 «ДЕМОКРАТІЯ ТА ВИБОРЧІ СТАНДАРТИ: ВИКЛИКИ ДЛЯ ЄВРОПИ»
16-18 вересня 2009 року в м. Києві (Україна) відбулася Європейська конференція шкіл політичних студій 2009 року. Організатором заходу виступила Українська школа політичних студій.

2007 «РЕГІОНАЛЬНА СПІВПРАЦЯ: МОЖЛИВОСТІ ТА ВИКЛИКИ»
2–4 листопада 2007 року у м. Бєлград (Сербія) відбулася чергова Європейська конференція шкіл політичних студій («Opportunities and Challenges of Regional Cooperation»). Організатором заходу виступила Сербська школа політичних студій (Belgrade Fund for Political Excellence).

2007 «СПОКУСИ ПОПУЛІЗМУ»
30–31 березня 2007 року у м. Софія (Болгарія) відбулася Європейська конференція шкіл політичних студій на тему «СПОКУСИ ПОПУЛІЗМУ» («THE TEMPTATIONS OF POPULISM»). Організатором заходу виступила Болгарська школа політики (Bulgarian School of Politics).

2006 «НАЛЕЖНЕ УРЯДУВАННЯ ТА ПОЛІТИЧНИЙ ПЛЮРАЛІЗМ»
27–28 квітня 2006 року у м. Бухарест, Румунія відбулася Європейська конференція шкіл політичних студій на тему «НАЛЕЖНЕ УРЯДУВАННЯ ТА ПОЛІТИЧНИЙ ПЛЮРАЛІЗМ» («GOOD GOVERNANCE AND POLITICAL PLURALISM»). Організатором заходу виступила Румунська школа політичних студій (“Ovidiu Şincai” Institute).


IIІ. Білоруська програма

У контексті реалізації стратегії створення на базі Української школи політичних студій майданчика для налагодження діалогу між Україною та її найближчими сусідами започатковано Білоруську програму УШПС.

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ДІЯЛЬНІСТЬ Міжнародна програма