ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2020 році завершено! Відбір на наступну, XVI програму розпочнеться у грудні 2020 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер держслужбовці, юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

XIV Щорічна зустріч УШПС XIV Щорічна зустріч УШПС П'ятниця, 13 березня 2020 29 лютого відбулася XIV Щорічна зустріч Спільноти Української школи політичних студій. Ми зібрали випускників у цей день не випадково. Саме у цей період – наприкінці лютого та на початку березня...
Клуб УШПС спільно з Посольством Швейцарії в Україні Клуб УШПС спільно з Посольством Швейцарії в Україні Четвер, 12 березня 2020 Цього разу Клуб УШПС відбувся в Tsekh Gallery – зараз там представлена виставка швейцарських агітплакатів з 1918 року і до сьогодні.
В УШПС з'явилась Служба етичного контролю В УШПС з'явилась Служба етичного контролю Четвер, 06 лютого 2020 Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій спільно з Ethicontrol запускають Службу етичного контролю! Ми готові вдосконалюватися і ставати більш відкритими для вас....
Клуб УШПС: Зустріч з Тобіасом Тибергом Клуб УШПС: Зустріч з Тобіасом Тибергом Понеділок, 27 січня 2020 23 січня випускники та випускниці УШПС мали можливість насолодитися гостинністю Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Швеція Тобіаса Тиберга (https://twitter.com/tobiasthyberg). З паном Послом ...
УШПС розпочинає відбір на програму 2020 року УШПС розпочинає відбір на програму 2020 року Понеділок, 30 грудня 2019 З 30 грудня 2019 року ми розпочинаємо відбір на програму Української школи політичних студій 2020 року. Прийом анкет триватиме до 14 лютого 2020 року.

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА