ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2020 році завершено! Відбір на наступну, XVI програму розпочнеться у грудні 2020 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер держслужбовці, юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Триває відбір на Школу лідерів громад: дедлайн 10 липня 2020 року Триває відбір на Школу лідерів громад: дедлайн 10 липня 2020 року Середа, 01 липня 2020 Залишається 10 днів до кінця прийому анкет на участь у програмі Школи лідерів громад цього року.
Відбір на програму Школи лідерів громад у 2020 році Відбір на програму Школи лідерів громад у 2020 році Вівторок, 16 червня 2020 Школа лідерів громад повертається!  Українська школа політичних студій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та у рамках проекту «LOCUS: Leaders of Communities in Ukrainian South» оголошує відбір на ...
XIV Щорічна зустріч УШПС XIV Щорічна зустріч УШПС П'ятниця, 13 березня 2020 29 лютого відбулася XIV Щорічна зустріч Спільноти Української школи політичних студій. Ми зібрали випускників у цей день не випадково. Саме у цей період – наприкінці лютого та на початку березня...
Клуб УШПС спільно з Посольством Швейцарії в Україні Клуб УШПС спільно з Посольством Швейцарії в Україні Четвер, 12 березня 2020 Цього разу Клуб УШПС відбувся в Tsekh Gallery – зараз там представлена виставка швейцарських агітплакатів з 1918 року і до сьогодні.
В УШПС з'явилась Служба етичного контролю В УШПС з'явилась Служба етичного контролю Четвер, 06 лютого 2020 Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій спільно з Ethicontrol запускають Службу етичного контролю! Ми готові вдосконалюватися і ставати більш відкритими для вас....

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА