ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2019 році завершено. Відбір на програму у 2020 році розпочнеться наприкінці 2019 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер - держслужбовці, юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі. 

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

УШПС на TEDx Youth Kyiv УШПС на TEDx Youth Kyiv Вівторок, 17 вересня 2019 Цього року Українська школа політичних студій стала офіційним партнером TEDx Youth Kyiv. Спільнота учасників програми  УШПС уже налічує 470 лідерів із найрізноманітніших галузей. Та це лише початок....
Форум регіональних державних службовців під час 16-ї Щорічної зустрічі YES Форум регіональних державних службовців під час 16-ї Щорічної зустрічі YES Понеділок, 16 вересня 2019       У рамках Ялтинської Європейської Стратегії Українська школа політичних студій уже п'ятий рік поспіль проводить Форум регіональних державних службовців для 100 політиків та державних...
Відбір до Парламентської програми УШПС Відбір до Парламентської програми УШПС П'ятниця, 30 серпня 2019 Українська школа політичних студій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує відбір до Парламентської програми УШПС.
13 випускників програм УШПС пройшли до Верховної Ради ІХ скликання 13 випускників програм УШПС пройшли до Верховної Ради ІХ скликання Четвер, 29 серпня 2019 Сьогодні народні обранці склали присягу і стали парламентарями Верховна Рада України ІХ скликання.
Вакансія: Програмний(-а) асистент(ка) Вакансія: Програмний(-а) асистент(ка) Середа, 31 липня 2019 Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій (проект Лабораторії) шукають програмного(-у) асистента(-ку).

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА