ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2019 році завершено. Відбір на програму у 2020 році розпочнеться наприкінці 2019 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер - держслужбовці, юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі. 

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Вакансія: Програмний(-а) асистент(ка) Вакансія: Програмний(-а) асистент(ка) Середа, 31 липня 2019 Лабораторія законодавчих ініціатив та Українська школа політичних студій (проект Лабораторії) шукають програмного(-у) асистента(-ку).
Нові лідери - 2: розвитку громад – бути Нові лідери - 2: розвитку громад – бути П'ятниця, 26 липня 2019   Перший сезон національного телепроекту «Нові лідери» виявився настільки успішним, що телеканал ICTV вирішив продовжити його на другий сезон. До Наглядової ради проекту вдруге увійшла Українська...
Випускники програм УШПС на дострокових виборах у парламент-2019 Випускники програм УШПС на дострокових виборах у парламент-2019 Середа, 17 липня 2019 Випускники УШПС та інших програм Школи стали кандидатами в народні депутати України на парламентських виборах-2019. 
Друга Сесія ХІV Програми Української школи політичних студій Друга Сесія ХІV Програми Української школи політичних студій Четвер, 13 червня 2019 5 – 9 червня 2019 року в Одесі пройшла Друга Національна Сесія ХІV Програми УШПС.
УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі регіональних державних службовців під час YES УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі регіональних державних службовців під час YES П'ятниця, 31 травня 2019   Українська школа політичних студій разом із Ялтинською Європейською Стратегією (YES) оголошують конкурс на участь у спільному проекті для регіональних державних службовців у рамках 16-ої Що...

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА