ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь в Українській школі політичних студій у 2020 році розпочато! Відбір на програму у 2020 році триватиме з 30 грудня 2019 року до 14 лютого 2020 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер  держслужбовці, юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

УШПС розпочинає відбір на програму 2020 року УШПС розпочинає відбір на програму 2020 року Понеділок, 30 грудня 2019 З 30 грудня 2019 року ми розпочинаємо відбір на програму Української школи політичних студій 2020 року. Прийом анкет триватиме до 14 лютого 2020 року.
Клуб УШПС: Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клуб УШПС: Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Вівторок, 10 грудня 2019 5 грудня випускники Української школи політичних студій зустрілися з Клодом Вільдом, Надзвичайним та Повноважним Послом Швейцарії в Україні та Республіці Молдова. 
Друга сесія Парламентської Програми УШПС: Депутати дискутували про реформи Друга сесія Парламентської Програми УШПС: Депутати дискутували про реформи П'ятниця, 29 листопада 2019 22-24 листопада пройшла друга сесія Парламентської Програми УШПС, яка була присвячена реформам і конкретним policies. Більше двадцяти депутатів з різних фракцій і груп прослухали лекції про реформи...
Група XIV програми УШПС на Всесвітньому форумі за демократію у Страсбурзі Група XIV програми УШПС на Всесвітньому форумі за демократію у Страсбурзі Понеділок, 18 листопада 2019 Група УШПС взяла участь у Всесвітньому форумі за демократію, який відбувся у Страсбурзі 6-8 листопада.
Клуб УШПС: Зустріч зі Стівеном Пайфером Клуб УШПС: Зустріч зі Стівеном Пайфером Середа, 06 листопада 2019 Українська школа політичних студій об’єднує понад 450 людей – і це тільки випускники Школи, а ще ми маємо учасників інших програм. Ми розвиваємо спільноту, проводимо для наших випускників не...

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА