ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь у програмі УШПС 2021 року завершено. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору та вимоги до аплікантів, щоб підготуватися до наступного відбору. Спільнота УШПС об’єднує професіоналів з різних сфер юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. 
 

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Проблеми громад в Україні: що думають випускники наших програм? Проблеми громад в Україні: що думають випускники наших програм? Вівторок, 20 квітня 2021 Чого потребують українські громади, з якими проблеми вони зіштовхуються та які досягнення за останні роки мають? Про це ми говорили під час онлайн-зустрічі 7 квітня з випускниками Школи лідерів...
Відбір на програму Школи лідерів громад 2021 Відбір на програму Школи лідерів громад 2021 Четвер, 15 квітня 2021 Відбір на четверту Школу лідерів громад розпочато! Заповнити анкету та податися на участь у програмі можна з 15 квітня до 10 травня включно.
УШПС та Лабораторія законодавчих ініціатив проводять оцінку потреб громад УШПС та Лабораторія законодавчих ініціатив проводять оцінку потреб громад П'ятниця, 09 квітня 2021 Українська школа політичних студій та Лабораторія законодавчих ініціатив активно планують проведення нових навчальних програм. Зокрема зараз ми проводимо оцінку потреб громад для того, щоб...
І тур відбору до УШПС 2021 завершено І тур відбору до УШПС 2021 завершено Четвер, 01 квітня 2021 1 квітня завершився перший тур відбору на програму Української школи політичних студій 2021 року. Усі апліканти, які подавалися цього року на навчання у Школі, отримали результати.
Перша леді Литви відвідала галерею ЦЕХ Перша леді Литви відвідала галерею ЦЕХ Вівторок, 23 березня 2021   Перша леді Литви Діана Науседенє та Міністр культури Литви Сімонас Кайріс завітали до арт-галереї ЦЕХ, засновником та директором якої є випускник Української школи політичних студій Олександр...

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА