ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Українська школа політичних студій оголошує початок відбору на програму 2021 року. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору, розклад сесій та вимоги до аплікантів. До участі запрошуються професіонали з різних сфер юристи, бізнесмени, науковці, політики, журналісти, представники творчих професій та громадські діячі. Чекаємо на Вашу заявку.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Українська школа політичних студій розпочала відбір на програму 2021 року Українська школа політичних студій розпочала відбір на програму 2021 року Вівторок, 02 березня 2021 1 березня Українська школа політичних студій відкрила відбір на програму 2021 року. Прийом анкет триватиме з 1 по 21 березня.
Керівні органи Лабораторії законодавчих ініціатив змінилися Керівні органи Лабораторії законодавчих ініціатив змінилися Субота, 16 січня 2021 За 20 років існування Лабораторія законодавчих ініціатив змінювалася й вдосконалювалася, але ніколи не зраджувала своїм переконанням і місії. Місії розвивати Україну як європейську, демокр...
Українсько-російські відносини: Тест на політичну зрілість Українсько-російські відносини: Тест на політичну зрілість Середа, 23 грудня 2020 Коли дії владної команди складно вписуються в рамки здорового глузду й логічного осмислення. Коли офіційні владні комунікації у своїй сукупності не пояснюють суспільству дії влади, а стають...
Town Hall Meeting: Що робити із забрудненням повітря внаслідок автомобільних викидів? Town Hall Meeting: Що робити із забрудненням повітря внаслідок автомобільних викидів? Середа, 16 грудня 2020 9 грудня Українська школа політичних студій у рамках Всесвітнього форуму за демократію організувала Town Hall Meeting онлайн.
Онлайн-дискусія «Якщо держава зазнає невдачі: Громадська участь в екологічній політиці» Онлайн-дискусія «Якщо держава зазнає невдачі: Громадська участь в екологічній політиці» Вівторок, 15 грудня 2020 8 грудня у рамках Всесвітнього форуму за демократію Українська школа політичних студій провела онлайн-дискусію «Якщо держава зазнає невдачі: Громадська участь в екологічній політиці».

 

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА