ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Чим ми займаємось

УШПС формує мережу успішних молодих людей, які визначатимуть майбутнє цієї країни, пропонує інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів, створює невимушену атмосферу, що сприяє натхненному навчанню, забезпечує високі професійні стандарти, інноваційне мислення та оригінальний підхід до організації.

Взяти участь

Прийом анкет на участь у програмі УШПС 2021 року завершено. Дізнайтеся про умови участі, критерії відбору та вимоги до аплікантів, щоб підготуватися до наступного відбору. Спільнота УШПС об’єднує професіоналів з різних сфер юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. 
 

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

USPS Alumni Programme USPS Alumni Programme Четвер, 25 листопада 2021 Школа запустила перший навчальний модуль нашого нового освітнього формату дводенних тематичних курсів для випускників.  
Третя сесія XV-XVI програми УШПС Третя сесія XV-XVI програми УШПС Середа, 03 листопада 2021 21-24 жовтня Українська школа політичних студій провела Третю сесію XV-XVI програми у Львові! Третя сесія – остання, де зібралася вся група, і далі ми побачимо учасників уже поза межами навчання в...
Кримський вечір УШПС Кримський вечір УШПС Понеділок, 11 жовтня 2021 Клуби УШПС повернулися!  
Друга сесія XV-XVI програми УШПС Друга сесія XV-XVI програми УШПС Понеділок, 20 вересня 2021 8-12 вересня Українська школа політичних студій провела Другу сесію своєї XV-XVI програми в Одесі!
Результати Першої програми Екологічного менторства громад Результати Першої програми Екологічного менторства громад Вівторок, 31 серпня 2021 18 серпня розпочалася перша програма Екологічного менторства громад. Цього року програма Школи лідерів громад змінила формат і тепер має три етапи. Перший – навчання для лідерів. Його ми вже...

 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ГОЛОВНА